środkowo pomorskie forum asg :: Przegląd tematu - Komentarze do meczu Polska Austria

Originally posted by Buła
howard.webb@rotherham.gov.uk, Tel:01709 823070. PISAĆ I SZMACIĆ CHUJA!

to jest chyba pierwsza twoja rozsadna wypowiedz!!

{postrow.L_MINI_POST_ALTWysłany: Pią 11:26, 13 Cze 2008    Temat postu:

To ten łysy, skurwysyński angol podyktował karnego 92 minucie. A tak obiektywnie to polacy grali, że tak powiem słabo przez pierwszą połowę. Po przerwie to się zmieniło ale i tak te strzały nie wystarczyły aby pokonac austryjackiego bramkarza. Dlatego zawsze mówię "żeby wygrac mecz trzeba przynajmniej wygraywac 2:0 do 80 minuty" Pozdro dla zawiedzionych polskich kibiców. Neutral
Mieciu
{postrow.L_MINI_POST_ALTWysłany: Czw 21:15, 12 Cze 2008    Temat postu: Komentarze do meczu Polska Austria